flexiBus
FlexiPos

Pokladní systém

FlexiBus CRM

Obchodní rozhraní

ABRA FlexiBee

Jádro Vaší firmy

FlexiShop

Váš e-shopp jako součást systému

FlexiSklad

Nadstavba pro skladové hospodářství

Školení

Konzultační služby

FlexiServis

Rozhraní pro servisní agendu

Automatické reporty Feedy

Maximum informací

Workflow

Procesy přímo ve FlexiBee

FlexiBus

Software pro každého obchodníka.

Velmi zjednodušuje prodejní proces a v podstatě umožňuje prodávat bez omezení. Aplikace má široký záběr tak jako obchodní firma potřebuje.

  První část se zaměřuje na organizaci nabídek, překlopení v zakázku a následnou objednávku. Další část se zabývá reporty a vyhodnocením obchodních případů. Poslední důležitou částí je mobilní aplikace pro práci v terénu.
  FlexiBus je tedy dostupná ve dvou verzích a to jako webová aplikace a mobilní aplikace pro tablet.

Webová část

Vytváření a editace nabídek

  Zde má obchodník možnost založit novou nabídku včetně editace zákazníka. Zboží do nabídky vybírá z katalogů, které mohou být spojeny s reálným skladem. Systém hlídá obchodní marže dle nastavení. Systém si pamatuje verze jednotlivých nabídek.

Zakázky

  Odsouhlasená nabídka končí v přijaté zakázce.  Na jednotlivé zakázce můžete sledovat objednávky u dodavatelů, sledovat skladovou zásobu k zakázce a ve výsledku vydané faktury. V reportu zakázky se můžete dozvědět, jak si zakázka stojí a jak dopadla.

Objednávky

  V tomto module jednoduše vytvoříte objednávku z přijaté nabídky

Reporty a statistika

  Modul pro jednoduchý přehled. Zjistěte, jak jsou na tom jednotlivé zakázky, které zboží přináší největší zisk a který prodejce má nejlepší výsledky. Celý systém má pokročilé práva tak, aby každý věděl co má.

Editace zákazníků

  Standardní funkce, která umožňuje fungovat bez přístupu do FlexiBee.

Mobilní aplikace

  Cílem aplikace je podpořit obchodního cestujícího v jeho každodenní práci. Tento mobilní pomocník nyní podporuje dva základní typy prodeje.
  1. Prodej co nejvíce – obchodník má na autě zboží k prodeji a snaží se vytvořit reálnou objednávku. Díky tabletu ví přesně ceny pro daného zákazníka, aktuální stav v autě a na centrálním skladu či kolegů, kteří se mohou pohybovat v okolí. Může nabídnout akční zboží, nebo přečíst dokumentaci k výrobku.  Po vytvoření objednávky vydá zboží, které má na autě. Zbytek požadované objednávky se ihned objeví na centrálním skladě k okamžité expedici. Na základě obchodní smlouvy může vytisknout dodací list, fakturu či použít aplikaci mobilní pokladny FlexiPOS k zaplacení hotově. Dispečer má k dispozici informace o skladech na jednotlivých autech, o jednotlivých objednávkách a prodejích. Systém se tzv. semi-online, a většina funkcí je dostupná bez aktuálního přístupu k internetu.

 

 1. Inventurní prodej – obchodník přijíždí na prodejní místo, kde má za úkol provést inventuru v regále. S tím mu rychle pomůže mobilní aplikace. Je možné postupovat ručně nebo pomocí čárových kódů. Systém na základě inventury navrhne optimální doplnění regálu. Obchodní případ opět končí potvrzením dodacího listu, fakturou nebo platbou v aplikaci FlexiPOS. Pokud není možné vykrýt objednávku ze skladu auta, je část vykryta z centrálního skladu. Dispečer má opět celkový přehled o jednotlivých obchodnících.

Rozšíření

  • Ve spojení s naší aplikací

AutoTrack

  • vzniká ucelená databáze o pohybu aut a lidí. Je možné vyhodnocovat jednotlivé obchodní případy, sledovat marže a celkový obchod.

 

Příbuzné aplikace

  FlexiServis, FlexiShop, FlexiPOS, AutoTrack, Abra FlexiBEE