FlexiBus – Obchodní rozhraní

/ Flexi
 

FlexiBus

Velmi zjednodušuje prodejní proces a v podstatě umožňuje prodávat bez omezení. Aplikace má široký záběr tak jako obchodní firma potřebuje. Vytváření a editace nabídek Zakázky Objednávky Reporty a statistika Editace zákazníků Mobilní aplikace
  1. Prodej co nejvíce – obchodník má na autě zboží k prodeji a snaží se vytvořit reálnou objednávku. Díky tabletu ví přesně ceny pro daného zákazníka, aktuální stav v autě a na centrálním skladu či kolegů, kteří se mohou pohybovat v okolí. Může nabídnout akční zboží, nebo přečíst dokumentaci k výrobku.  Po vytvoření objednávky vydá zboží, které má na autě. Zbytek požadované objednávky se ihned objeví na centrálním skladě k okamžité expedici.  Na základě obchodní smlouvy může vytisknout dodací list, fakturu či použít aplikaci mobilní pokladny FlexiPOS k zaplacení hotově. Dispečer má k dispozici informace o skladech na jednotlivých autech, o jednotlivých objednávkách a prodejích. Systém se tzv. semi-online, a většina funkcí je dostupná bez aktuálního přístupu k internetu.

  2. Inventurní prodej – obchodník přijíždí na prodejní místo, kde má za úkol provést inventuru v regále. S tím mu rychle pomůže mobilní aplikace. Je možné postupovat ručně nebo pomocí čárových kódů. Systém na základě inventury navrhne optimální doplnění regálu. Obchodní případ opět končí potvrzením dodacího listu, fakturou nebo platbou v aplikaci FlexiPOS. Pokud není možné vykrýt objednávku ze skladu auta, je část vykryta z centrálního skladu. Dispečer má opět celkový přehled o jednotlivých obchodnících.
Rozšíření Příbuzné aplikace
Přihlásit se na školení

Zpráva byla úspěšně odeslána!

Nebo nám zavolejte na hotline.


Telefonní kontakt: +420 241 711 754