flexiServis
FlexiPos

Pokladní systém

FlexiBus CRM

Obchodní rozhraní

ABRA FlexiBee

Jádro Vaší firmy

FlexiShop

Váš e-shopp jako součást systému

FlexiSklad

Nadstavba pro skladové hospodářství

Školení

Konzultační služby

FlexiServis

Rozhraní pro servisní agendu

Automatické reporty Feedy

Maximum informací

Workflow

Procesy přímo ve FlexiBee

FlexiServis

Aplikace pro firmy nabízející služby a servis.

  Základní a vyladěná aplikace pro naši firmu. IT servis jsem začal dělat již v roce 1996 a v roce 2000 jsme začali používat první verzi, která nám výrazně pomáhá udržet pořádek. Letitá praxe ukazuje, že méně je více. Pokud je systém rozsáhlý je složité ho udržet ve stavu, tak aby ho všichni rádi používali. Náš systém používají nejen zaměstnanci, převážně servisní technici, ale i zákazníci, pro něž je nejdůležitěji nenáročnost. Flexiservis  je jednoduchý pro všechny servisní firmy a tak ho používání ho instalatéři a topenáři, servisy spotřebičů, IT i právníci a další.
  Ing. Aleš Růžička
  Po nasazení FlexiServisu se Vám zjednoduší celá řada procesů, zavede se pořádek a získáte jednoduchý přehled o vašich podnikatelských výsledcích. Systém vám umožní hromadnou fakturaci za období za každého zákazníka.

Základní moduly:
Požadavky

  Část FlexiServisu, kde máte možnost vytvořit požadavek (ticket).  Založit požadavek může i zákazník ve svém zjednodušeném rozhraní.  Tento požadavek můžete přidělit cílovému zaměstnanci. Ten se mu objeví v seznamu k vyřešení. Po vyřešení ho označí jako vyřešený s možným komentářem. Vyřešení požadavek se může načíst do výkazů jako podklad pro fakturaci.

Výkazy

  Modul, ve kterém zaměstnanci firmy vykazují svoji práci. Získáte tak informace nutné pro kvalitní odměňování zaměstnanců, tak i dokonalý podklad pro fakturaci. Tu je možné dělat hromadě v poloautomatickém režimu s vysokou efektivitou a minimem chyb. Důležitou součástí je vyhledávání ve výkazech, kde máte možnost vidět historii a získat tak důležitou souvislost.

Zákazníci

  Možnost založení či editace zákazníka, kontaktů, fakturační adresy.

Maily

  • Systém obsahuje mailový systém pro odesílání informací a nových požadavcích a výkazech. Reportuje změny stavů a umožňuje nastavit prodlevu mailů.

 

Rozšířené moduly – Osobní sklad

  Nepostradatelná součást především servisních firem, všude kde jednotliví technici mají k dispozici náhradní díly. Umožňuje hmotnou odpovědnost a udělá pořádek i v centrálním skladu.

Uživatelé

  Administrační modul pro nastavení uživatelů a jejich práv.